SLAVEN BELUPO ĆE ZA PETO MJESTO IGRATI SA ZRINJSKIM IZ MOSTARA

29.01.2018.


Arena kup

Nakon što su na Arena kupu u Medulinu odigrane sve utakmice poznat je plasman momčadi u obje skupine.

Kako je Slaven Belupo u grupi Ceja bio treći u završnici turnira igrat će za 5. mjesto a suparnik će mu biti bosansko-hercegovački prvoligaš Zrinjski iz Mostara, koji je isti plasman postigao u grupi Finera.

Utakmica će se igrati 30. siječnja (utorak) s početkom u 11 sati nakon koje se naša momčad vraća u Koprivnicu gdje će nastaviti s pripremama za proljetni dio prvenstva. U susretu za 7. mjesto sastat će se Hrvatski dragovoljac i slovenski Ankaran.

Za pobjednika Arena kupa igrat će zagrebačka Lokomotiva i Inter Zaprešić koji su u spomenutim grupama osvojili prava mjesta. Utakmica će se igrati 31. siječnja (srijeda) s početkom u 15 sati, dok će istog dana za treće mjesto igrati Cibalia i Borac (Banja Luka) u 11 sati.