Slaven Belupo će u sklopu priprema odigrati pet prijateljskih utakmica

28.12.2018.


Nogometaši Slaven Belupa 4. će siječnja startati s pripremama za nastavak aktualne sezone. Trener Ivica Sertić i njegov stručni stožer okupit će svoje igrače na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš gdje će trenirati do 17. siječnja kada odlaze na desetodnevne pripreme u Medulin. Prvu prijateljsku utakmicu igrat će pet dana ranije. Protivnik će biti slovenski prvoligaš Krško, a utakmica će se igrati u Čatežu.

U Medulinu će Slavenaši odigrati još četiri prijateljska susreta. U sklopu Arena Cupa naša momčad će igrati u grupi B u kojoj će snage odmjeriti s crnogorskim OFK Titogradom, češkim Znojmom i zagrebačkom Lokomotivom. Posljednja utakmica na pripremama bit će utakmica za plasman u kojoj će naša momčad, ovisno o plasmanu, igrati s Istrom, Interom, poljskim Zaglebieom ili srpskim Žarkovom.

UTAKMICE NA PRIPREMAMA:

12. siječanj, Čatež
Slaven Belupo – Krško

18. siječanj, Medulin
Slaven Belupo – Titograd

21. siječanj, Medulin
Slaven Belupo – Znojmo

24. siječanj, Medulin
Slaven Belupo – Lokomotiva

26./27 siječanj, Medulin
Utakmica za plasman