SLAVEN BELUPO ĆE SLJEDEĆIH DESETAK DANA BORAVITI NA ROGLI

22.06.2016.


Nakon dvotjednih treninga na koprivničkom stadionu nogometaši Slavena Belupa danas (srijeda) su otputovali na desetodnevne pripreme na Roglu gdje su već poslijepodne održali prvi trening.
Kako nam je prije odlaska rekao trener Željko Kopić u Sloveniji će se najviše raditi na tjelesnoj pripremi uz tehničko-taktičke vježbe, te kroz dvije prijateljske utakmice s Celjem i iranskim Persopolisom uigravati momčad za novu prvenstvenu sezonu koja počinje 16. srpnja.
Uz stručni stožer na slovenske pripreme su otputovali: Blažević, Marković, Bilandžić, Kurtanjek (vratari), Purić, Međimorec, Savić, Christiansen, Ejupi, Pokrivač, Delić, Gregurina, Štiglec, Musa, Martinaga, Z. Šarlija, Bogojević, I. Jajalo, Arap, Bistrović, Burić, Barić, Katić, Zirdum, Radić i Jurić.