SLAVEN BELUPO ĆE POTPUNO SPREMAN DOČEKATI LOKOMOTIVU

18.07.2017.


Iako je Slaven Belupo na vrlo zahtjevnom gostovanju kod aktualnog prvaka Rijeke ostao bez bodova, trener Željko Kopić nije nezadovoljan prezentacijom koju je koprivnička momčad prikazala na Rujevici.

Prema njegovim riječima naš sastav ostavio je dobar dojam, bilo je razdoblja igre u kojoj je Slaven Belupo mogao postići pogotke: Ivanovski i Međimorec u prvom i Kendeš u drugom poluvremenu koji su se našli u vrlo dobrim prigodama.

Kopić je također zadovoljan igrom novopridošlih igrača koji su nastupili na Rujevici, kao i s mladićima kojima je dao prigodu u susretu s Riječanima.

Iako je u igri bilo i nekih pogrešaka Kopić vjeruje da će to vrlo brzo ispraviti i da će Slaven Belupo potpuno spreman dočekati u subotu Lokomotivu za koju već priprema momčad i prvi ovosezonski nastup pred koprivničkim gledateljstvom.