SLAVEN BELUPO ĆE OVOG TJEDNA IMATI JOŠ DVIJE PROVJERE

01.07.2015.


Nakon povratka s Rogle nogometaši Slavena Belupa danas poslijepodne na Gradskom stadionu nastavljaju s pripremama za novu prvoligašku sezonu.
Kako bi još više iskristalizirao momčad s kojom će krenuti u prvenstveno natjecanje trener Željko Kopić, za ovaj tjedan, zakazao je još dvije prijateljske provjere koje će imati na koprivničkom stadionu.
U petak s početkom u 18 sati farmaceuti će se sastati s momčadi Hrvatske udruge Nogometni sindikat, dok će u subotu također u 18 sati imati “generalku” s petoplasiranim mađarskim prvoligašem FC Paksi.
Prema riječima našeg trenera svi igrači u ove dvije utakmice imat će jednaku minutažu u kojoj će još jednom pokazati svoje sposobnosti.
Nakon ogleda s momčadi Hrvatske udruge Nogometni sindikat i s FC Paksi trener Kopić, zajedno sa svojim suradnicima odlučit će s kojim će igračima krenuti u sljedeću sezonu dok će ostali na posudbu, najvjerojatnije u redove trećeligaša Koprivnice.