SLAVEN BELUPO ĆE IGRATI S DRUGOLIGAŠEM LUČKO

27.09.2013.


Ovog tjedna odigrano je 13 od 16 utakmica šesnaestine finala Hrvatskog kupaa jedini preostali susreti su Kustošija – Hajduk (igra se 1. listopada) te Zmaj – Rijeka (9. listopada), dok je utakmica Međimurja i Karlovca riješena bez igranja.
Kao što je poznato već sada se znaju parovi osmine finala koji se određuju principom najudaljenijih natjecateljskih brojeva klubova, tako da će 30. listopada naš Slaven Belupo igrati s drugoligašem Lučko.
Dinamo će se sastati sa Zagorom (Unešić), Cibalia sa Zadrom, Osijek će igrati s Međimurjem, Novigrad sInterom Zaprešić, a Zagreb s Istrom 1961.
Pobjednik iz para Kustošija – Hajduk igrat će s Vinogradarom, dok će ludbreška Podravina dobiti pobjednika utakmice Zmaj – Rijeka.
Početkom listopada bit će održan ždrijeb u kojem će biti odlučeni domaćini svakog susreta. U osmini finala igra se samo jedna utakmica.