Slaven Belupo bolji od Nedelišća u prijateljskoj utakmici

09.08.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u prijateljskoj su utakmici svladali Nedelišće rezultatom 0:4. U utakmici u kojoj je trener Zoran Zekić pružio priliku igračima koji su do sada imali manju minutažu strijelci su bili Caimacov, Žuljević, Crnac i Talys. Domaćinu hvala na domaćinstvu i sretno u novoj sezoni!

NK NEDELIŠĆE – NK SLAVEN BELUPO 0:4 (0:0)

Stadion: SRC Trate, Nedelišće. Gledatelja: 300.

Suci: Kolarić, Zobec, Sokač

0:1 Žuljević 54′, 0:2 Talys 82′, 0:3 Caimacov 83′, 0:4 Crnac 85′

NEDELIŠĆE: Kocijan, Kayo, Mavriček, Jurak, Lesar, Vuk, Munđar, Treska S., Vibovec F., Pintarić M., Podvezanec (od 46. Topolnjak, Treska I., Marcos, od 58. Bacinger, Marčec, od 70. Vibovec J., od 80. Čuček). Trener: Danijel Jagec.

SLAVEN BELUPO: Vuković, Hlevnjak, Kocijan, Eskinja, Martinaga, Behram, Jambor, Žuljević, Mihalić, Branšteter, Manaj (od 46. Bašić, Fanimo, od 59. Hoxha, Caimacov, Crnac, Soldo, Tepšić, Talys, Bosec). Trener: Zoran Zekić.