Slaven Belupo bolji od Moslavine u Kutini

15.06.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u drugoj su prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za novo prvenstvo svladali Moslavinu. Rezultat u Kutini bio je 1:3.

Uoči samog početka domaćin je svom bivšem igraču i našem treneru Zoranu Zekiću uručio prigodan poklon, kao i Anti Crncu koji je ponikao u Školi nogometa Moslavine.

U prvom poluvremenu vidjeli smo tri pogotka. Liklin je snažnim udarcem izvana u 21. minuti doveo našu momčad u vodstvo 1:0. Domaćin je izjednačio preko Vlajsovića u 42. minuti, a konačan rezultat prvog poluvremena dvije minute kasnije je postavio Branšteter.

U nastavku susreta naša je momčad postigla još jedan pogodak. U samoj završnici utakmice Slavenaši su odigrali lijepu akciju koju je završio Svržnjak za konačnih 1:3.

Prijateljska utakmica

Kutina, 15.6.

Moslavina – Slaven Belupo 1:3

Moslavina: Kovačić – Miklić, Handanović, Lilovac, Lončarević, Burić, Milinković, Slekovac, Radošević, Škrula, Vlajsović. Još su igrali: Ilinić, Bartolec, Šenija, Varga, Grgić, Cvrtila, Batarelo, Barišić, Kovačević, Baić. Trener: Zoran Bujinac.

Slaven Belupo: Marković – Bosec, Tepšić, Božić, Soldo – Kocijan, Marina, Mihalić – Liklin, Branšteter, Crnac. Još su igrali: Domović, Kolar, Eskinja, Hlevnjak, Kvržić, Laušić, Svržnjak, Bašić, Turanjanin. Trener: Zoran Zekić.

Suci: Vedran Dikić, Karlo Šaško, Krunoslav Božiček, Matija Ptičar.