Slaven Belupo bolji od Mladosti

09.07.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u posljednjoj su pripremnoj utakmici uvjerljivo svladali Mladost u Ždralovima. Rezultat utakmice bio je 0:3, a golove za našu momčad postigli su Crnac, Bašić i Hoxha.

Slavenaši su od prve minute krenuli ozbiljno u utakmicu i poveli već devetoj minuti. Lijepo je po lijevoj strani prošao Hoxha i uposlio Crnca koji pogađa mrežu iz neposredne blizine za 0:1. U 40. minuti vidjeli smo sličan scenarij. Ponovno je Hoxha prošao po svojoj strani, ovog puta poslao je povratnu loptu na Bašića na vrh šesnaesterca, a veznjak naše momčadi snažnim udarcem u sam kut gola domaćina povisuje na 0:2. Do kraja poluvremena, točnije četiri minute kasnije, dvostruki asistent upisao se i u strijelce. Ponovno se lako riješio svog čuvara i odmjerenim udarcem po zemlji pogodio drugi kut Srbljanovića za 0:3.

U nastavku susreta oba su trenera napravila dosta izmjena, a golove nismo vidjeli tako da je rezultat nakon prvih 45 minuta bio i konačan rezultat utakmice. Našoj momčadi slijedi slobodna nedjelja, a onda kreće tjedan pripreme za prvo kolo i utakmicu s Varaždinom.

Prijateljska utakmica, Ždralovi, 9.7.2022.

NK Mladost – NK Slaven Belupo 0:3 (0:3)

Mladost: Srbljanović – Hudaček, Herceg, Ivetić, Jakšić – Felipe, Brezina – Raužan, Colarić, Bujan – Guja. Klupa: Domović, Ljuboja, Abramović, Havić, Franceković, Kordić, Camara, Čordaš, Kunštek, Kožarić, Baraban, Vinski, Mamić, Bošnjak, Skukan. Trener: Tihomir Bradić.

Slaven Belupo: Sušak (od 70. Vuković) – Bosec (od 60. Hlevnjak), Božić (od 60. Kocijan), Soldo (od 60. Tepšić), Martinaga (od 46. Eskinja, od 68. Turanjanin) – Caimacov (od 60. Laušić), Marina (od 60. Behram), Bašić (od 60. Mihalić) – Kvržić (od 60. Fanimo), Crnac (od 60. Branšteter), Hoxha (od 60. Žuljević). Trener: Zoran Zekić.

Strijelci: 0:1 Crnac 9′, 0:2 Bašić 40′, 0:3 Hoxha 44′

Suci: Nikola Anić, Marin Ćosić, Patrik Tkalčević