SLAVEN BELUPO BOLJI OD MLADOSTI U PRIJATELJSKOJ UTAKMICI U ŽDRALOVIMA

21.03.2013.


MLADOST (Ž) – SLAVEN BELUPO 1:4 (0:1)

ŽDRALOVI – Igralište Mladosti. Gledatelja 250. Sudac: Hruškar (Bjelovar).

MLADOST (Ž): Gavranović, Vlašić, Kukec, Pavić, Pleić, Pušić, Bošnjak, Sučić, Kozić, Katić, Orač (još su igrali: Kakša, Renić, Jaković, Sabljić, Đukanović, Srbljanović, Ivančić, Šola, Ostrman).

TRENER: Nikola Papac.

SLAVEN BELUPO: Pelin, Barić, Pranjić, Maras, Pilipović, Rak, Batarelo, Brlek, Glavica, Novinić, Maretić; II. poluvrijeme: Rodić, Purić, Kokalović, Senić, Geng, Herent, Jugović, Glavica, Delić, Jelavić, Šaban.

TRENER: Roman Sović.
STRIJELCI: 0:1 Novinić (42), 0:2 Delić (50), 0:3 Pavić (63-ag), 1:3 Srbljanović (75), 1:4 Jelavić (80).

U prijateljskoj utakmici odigranoj u četvrtak u Ždralovima, Slaven Belupo je rezultatom 4:1 svladao domaću Mladost.
Domaćin je vodeća momčad Treće HNL-sjever i pružio je dobar otpor, ali je naša ekipa bila raspoložena za igru te je zasluženo ostvarila uvjerljivu pobjedu. Trener Roman Sović koristio je sve zdrave i spremne igrače, a samo je Dejan Glavica odigrao cijelu utakmicu.
Potkraj prvog poluvremena strijelac za vodstvo bio je Novinić glavom nakon asistencije Batarela.
Za 2:0 pogodio je Delić kojem je asistirao Glavica, a treći pogodak bio je autogol Pavića nakon ubačaja Delića. Domaći su smanjili preko Srbljanovića, a konačnih 1:4 lobom je u završnici postavio Jelavić.