Slaven Belupo bolji od Kustošije u prijateljskoj utakmici

16.11.2019.


Nakon što su u jučerašnjoj prijateljskoj utakmici svladali Rudeš u Koprivnici rezultatom 2:0, nogometaši Slaven Belupa danas su istim rezultatom bili bolji i od Kustošije. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš naša je momčad večeras u svakom poluvremenu zabila po jedan pogodak. U 33. minuti precizan je za 1:0 bio Krstanović, dok je konačnih 2:0 postavio Nowak nakon jednog kornera u 66. minuti.

Slavenašima slijedi dan odmora, a od ponedjeljak starta priprema za utakmicu s Lokomotivom. Podsjetimo, Zagrepčani će u sklopu 16. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Koprivnici gostovati iduće subote s početkom u 17:30.

Koprivnica, Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš – Prijateljska utakmica

NK Slaven Belupo – NK Kustošija 2:0

NK Slaven Belupo: Ježina, Nowak, Božić, Mikulić, Lulić, Glavčić, Brković, Puclin, Goda, Delić, Krstanović. Klupa: Filipović, Martinaga, Ejupi, Bačelić Grgić, Srbljinović, Zirdum, Lima, Radivojević, Karamarko, Iharoš. Trener: Tomislav Stipić.

NK Kustošija: Radeljić, Šimunić, Šušković, Pavković, Bilić, Donald, Ivanović, Šlogar, Weisheng, Ljubanović, Kovačević. Picak, Međimorec, Vukadin, Deak, Štimac, Mrkonjić, Šlogar, Đaković, Cimenti. Trener: Ivica Landeka.