Slaven Belupo bolji od Intera u ‘generalki’

22.01.2022.


U generalki pred start proljetnog dijela prvenstva Slaven Belupo je svladao Inter na terenu s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš rezultatom 1:0.

Trener Zoran Zekić nije mogao računati na Ivana Krstanovića, Matea Kocijana, Luku Liklina, Zorana Kvržića i Brunu Bogojevića koji su u procesu rehabilitacije te Matka Zirduma kojeg neće biti do kraja sezone i Mihaila Caimacova koji je s reprezentacijom.

Naša je momčad slavila pogotkom Marine u 20. minuti susreta. Veznjak se najbolje snašao u šesnaestercu nakon jednog kornera i iz voleja pogodio za 1:0.

Idućeg vikenda starta proljetni dio prvenstva. Slaven Belupo će u subotu od 15 sati gostovati kod Osijeka.

Prijateljska utakmica, Koprivnica 22.01.2022.

NK Slaven Belupo – NK Inter 1:0 (1:0)

Slaven Belupo: Sušak (od 65. Marković) – Božić (od 55. Hlevnjak), Paracki (od 55. Utin), van Bruggen (od 46. Soldo), Bosec, Marina (od 55. Mlinarić), Brković, Goda (od 55. Crnac) – Zvonarek (od 55. Hadžić), Laušić (od 46. Grgić), Zapata (od 55. Vuić). Trener: Zoran Zekić.

Foto: Podravski list / Nikola Wolf