Slaven Belupo bolji od Dubrave

26.03.2021.


Nogometaši Slaven Belupa na koprivničkom su Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš svladali Dubravu, zagrebačkog drugoligaša. Rezultat trening utakmice bio je 1:0, a jedini pogodak na susretu bio je eurogol Liklina iz slobodnog udarca sredinom prvog poluvremena. Obje su momčadi do kraja utakmice imale nekoliko izglednih prilika za postizanje pogotka, no nedostajalo im je malo preciznosti.

Prijateljska utakmica

Koprivnica, 26.3.2021. – 16:00

Slaven Belupo – Dubrava 1:0 (1:0)

Slaven Belupo: Čović, Paracki, Turanjanin, Gamarra, Etoundi, Prce, Liklin, Ghuhyeong, Apau, Bogojević, Delić. Klupa: Filipović, Mađerić, Krstanović, Vuić, Goda, Marijanović, Ganžulić, Tomić, Perić.

Dubrava: Mustapić, Musa, Cerovec, Alghoul, Mudražija, Fruk, Boršić, Srbljinović, Fintić, Džaferović, Ibiš. Klupa: Idama, Jurić, Čolić, Kauzlerić, Pablo, Dučkić, Naglić, Domić, Maglica, Jung, Domgjonaj.

Suci: Luka Karlovčan, Miodrag Plantak, Matej Mađerić

Strijelci: 1:0 Liklin 32′