Slaven Belupo bolji od Cibalije

17.01.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u posljednjoj su prijateljskoj utakmici pred početak proljetnog dijela prvenstva slavili protiv vinkovačke Cibalije. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš rezultat je bio 4:3.

Naši su nogometaši u prvom poluvremenu promašili pregršt prilika, a onda je Knoll nakon lijepe akcije Glavčića i Bačelić Grgića poentirao za 1:0 u 38. minuti. Gosti su na 1:1 izjednačili preko Dyokija u sudačkoj nadoknadi kada je bio precizan iz kaznenog udarca.

U novo vodstvo Slaven Belupo je stigao u 58. minuti kada je Liklin udarcem iz daljine zabio za 2:1. Krstanović je u 74. zabio glavom za 3:1, a samo tri minute kasnije nogom za 4:1. Gosti su u samoj završnici susreta uspjeli smanjiti rezultat. Baltić i Perić Komšić postavili su konačnih 4:3.

Prijateljska utakmica, Koprivnica, 17.01.2021.

Slaven Belupo – Cibalia 4:3

Slaven Belupo: Filipović – Bogojević, Prce, Božić, Goda  – Glavčić, Bačelić Grgić, Lulić, Mlinar – Iličić, Knoll. Još su igrali: Čovo, Etoundi, van Bruggen, Liklin, Paracki, Turanjanin, Zvonarek, Laušić, Janković, Petričić, Krstanović. Trener: Tomislav Stipić.

Cibalia: Đaković, Išesagi, Oršolić, Karabatić, Dyoki, BAraban, Jazvić, Karimović, Ciprić, Križanović, Jajalo. Još su igrali: Slukić, Stanić, Miljanić, Yoahnn, Kamenicki, Radojčić, Kudumija, Baltić, Nikolić, Božić, Perić Komšić. Trener: Petar Tomić.

Suci: Dergez, Plantak, Brunec

FOTO: Drava.info / Valentino Štefanek