Slaven Belupo bolji od Cibalije

04.09.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u prijateljskoj su utakmici slavili protiv vinkovačke Cibalije.

U prvom poluvremenu naša je momčad stekla prednost rezultatom 2:1. Dva puta je za Slaven zabijao Hadžić, dok je za goste precizan bio Jazvić. U prvih 20 minuta drugog poluvremena Slavenaši su postigli još dva pogotka. Glavčić je prekrasno pogodio iz slobodnjaka za 3:1, a Laušić iz voleja sa 15-ak metara za 4:1. Bio je to i konačan rezultat utakmice u kojoj je trener Zoran Zekić dao priliku dvadesetdvojici igrača.

Slaven Belupo: Čović – Grgić, Božić, Soldo, Goda – van Bruggen, Marina – Bogojević, Brković, Monjac – Hadžić. Drugo poluvrijeme: Marković – Bosec, Zirdum, Hlevnjak, Utin – Kocijan, Glavčić – Mlinarić, Caimacov, Laušić – Krstanović. Trener: Zoran Zekić.

Foto: Nikola Wolf / Podravski list