Slaven Belupo bolji od Aluminija

10.07.2021.


Nogometaši Slaven Belupa slavili su i u drugoj današnjoj prijateljskoj utakmici. Nakon što su jutros svladali Naftu s 5:3, večeras su na pomoćnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš bili bolji od Aluminija s 3:1.

Naša je momčad povela u 13. minuti. Krstanović je izvrsno pronašao Tomića koji koristi situaciju jedan na jedan s gostujućim golman i zabija za 1:0. Aluminij je izjednačio u 41. minuti kada je Tilen Pečnik bio precizan za 1:1. U novo vodstvo Slaven Belupo stigao je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Brković je izvrsno naciljao s 20-ak metara u desni gornji kut i pogodio za 2:1.

U desetoj minuti nastavka naša je momčad povela s 3:1. Bosec je završio lijepu akciju naše momčadi i poentirao za povećanje vodstva. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te su Slavenaši upisali i drugu pobjedu danas.

Koprivnica, 10.07.2021.

Slaven Belupo – Aluminij 3:1

Slaven Belupo: Marković – Hlevnjak (od 61. Perić), Paracki, Božić – Bosec, Brković, Srbljinović (od 71. Marijanović), Glavčić, Laušić – Tomić (od 46. Kocijan), Krstanović (od 83. F. Vuić). Trener: Dean Klafurić.

Aluminij: Janžeković – Petek, Azemović, Bolha, Krefl – Pršan, Marčinšek, Pečnik G., Pečnik T., – Kadrić, Fakus Bosilj. Klupa: Banić, Bizjak, Kidrič, Pušaver, Nkama, Brest, Čermak, Maktić, Plos. Trener: Drobne Oskar.

Suci: Marko Dergez, Matej Mađarić, Ivan Huđ.

Foto: Podravski list/Nikola Wolf