SLAVEN BELUPO – AMERI 2:0

31.01.2007.


Slaven Belupo je u utorak u prijateljskoj utakmici u Antalyji pobijedio gruzijskog prvoligaša Ameri iz Tbilisija rezultatom 2:0 (poluvrijeme 0:0). Pogotke za našu momčad postigli su Miljenko Mumlek i Dario Zahora u drugom dijelu utakmice, a dodavač za oba pogotka bio je Srebrenko Posavec. U četvrtak će Slaven Belupo odigrati prijateljski susret sa švicarskim prvoligašem Thunom.

SLAVEN BELUPO: Nikoloski – Kokalović (od 83. Radiček), Radeljić (od 87. Jajalo), Kristić (od 81. Delić) – Bošnjak (od 71. Jambrušić), Posavec (od 78. Šomoci), Poldrugač (od 83. Kelemen), Mumlek (od 78. Poljak), Elez (od 46. Bodrušić) – Prpić (od 71. Zahora), Vručina (od 83. Sopić). TRENER: Elvis Scoria.

AMERI: Kvachakia – Elbakidze, Chikviladze, Didava, Daviznidze – Meskhi, Jeladze, Bolkovadze, Dolidze – Davitshvili, Tsinamdzgvrishvili (još su igrali: Dekandsidze, Chimakadze, Dobrovolski, Kakashvili, Berianidze). TRENER: Georgi Chikhradze.

STRIJELCI: 1:0 Mumlek (61), 2:0 Zahora (77).