Kontakti škole nogometa


Tel/Fax: ++385 (0)48 624 073

e-mail: skola.nogometa@nk-slaven-belupo.hr

ONLINE UPISI (upis novih članova)

RODITELJSKI PORTAL (portal za postojeće članove)

VODITELJ ŠKOLE: Roman Sović (091/2200348) roman@nksb.hr

TAJNIK: Vedran Blažeković (091/2200346) skola.nogometa@nk-slaven-belupo.hr

FIZIOTERAPEUT: Dražen Papac

EKONOM 1: Zvjezdana Sminderovac

EKONOM 2: Ivan Sokolić

TRENER VRATARA: Željko Sokač (098/365-593) zeljko.sokac22@gmail.com; Karlo Slukić (099/194-9172)

NK Slaven Belupo :

  • Juniori I: Mario Gregurina (098/914 5300) marek88gregurina@gmail.com
  • Juniori II: Luka Prvčić (099/2403993) luka.prvcic933@gmail.com
  • Kadeti I: Vedran Purić (098/550839) purke16@gmail.com
  • Kadeti II: Domagoj Baričić (0989395736) domagoj.baricic@gmail.com
  • Pioniri I: Karlo Galinec (095/5300-131) kgalinec@gmail.com
  • Pioniri II:Matija Škrinjar (095/5260-245) matija.skrinjar28@gmail.com
  • Mlađi pioniri I: Goran Volf (098/9112464) gvolf.2@gmail.com
  • Mlađi pioniri II: Dejan Ruk, (099/310-5840) rukdejan@yahoo.com
  • Limači I: Oliver Drvosek (099/6651194) oli.dk72@gmail.com
  • Limači II: Zvonimir Kelek (099/538-9384) zvonimir.kelek@gmail.com
  • Prednatjecatelji:
  • Mlađi prednatjecatelji: (2015.) Luka Šarlija (091/8970344) luka.sarlija19@gmail.com
  • Mlađi prednatjecatelji (2016.-2018.): Josip Tetec (099/7746-620) josip.tetec@gmail.com
  • KONDICIJSKI TRENER 1:
  • KONDICIJSKI TRENER 2: Ana Marija Petak, ampetak@gmail.com