Kontakti škole nogometa


Tel/Fax: ++385 (0)48 624 073

e-mail: skola.nogometa@nk-slaven-belupo.hr

ONLINE UPISI (upis novih članova)

RODITELJSKI PORTAL (portal za postojeće članove)

DIREKTOR: Vedran Medenjak (099/5388692) vedran.medenjak@gmail.com

TAJNIK: Vedran Blažeković (091/2200346) skola.nogometa@nk-slaven-belupo.hr

FIZIOTERAPEUT: Dražen Papac

EKONOM 1: Zvjezdana Sminderovac

EKONOM 2: Ivan Sokolić

TRENER VRATARA: Željko Sokač (098/365-593) zeljko.sokac22@gmail.com; Josip Škorić (0911771702)

NK Slaven Belupo :

  • Juniori I: Slavko Mešnjak (098862425) mesnjak.slavko@gmail.com
  • Juniori II: Marijo Dodik (098/970589) marijo.dodik1@kc.t-com.hr
  • Kadeti I: Vedran Purić (098/550839) purke16@gmail.com
  • Kadeti II: Vedran Medenjak (099/5388692) vedran.medenjak@gmail.com
  • Pioniri I: Mario Gregurina (0989145300) marek88gregurina@gmail.com
  • Pioniri II: Karlo Galinec (095/5300-131) kgalinec@gmail.com
  • Mlađi pioniri I: Goran Volf (098/9112464) gvolf.2@gmail.com
  • Mlađi pioniri II: Matija Škrinjar (095/5260-245) matija.skrinjar28@gmail.com
  • Limači I: Domagoj Baričić (0989395736) domagoj.baricic@gmail.com
  • Limači II: Oliver Drvosek (0996651194) oli.dk72@gmail.com
  • Prednatjecatelji: Bojan Tucaković (099/1987272) bojantucakovic@gmail.com
  • Mlađi prednatjecatelji: Josip Tetec (099/7746-620) josip.tetec@gmail.com
  • Mlađi prednatjecatelji (2014.-2015.): Luka Šarlija (091/8970344) luka.sarlija19@gmail.com
  • KONDICIJSKI TRENER (L1, L2, MP1, MP2):
  • KONDICIJSKI TRENER (J1, J2, K1, K2, P1, P2):