ŠKOLA NOGOMETA Juniori I remizirali s Lokomotivom, kadeti sa sarajevskim Željezničarom, juniori II uvjerljivi protiv Varaždina

02.08.2018.


Mladi nogometaši Slaven Belupa jučer su igrali nove prijateljske utakmice. Junori I su pod vodstvom trenera Ivice Sertića remizirali s vršnjacima Lokomotive odigravši 1:1. U utakmici igranoj u Daruvaru, Zagrepčani su poveli s 1:0 u prvom poluvremenu, a konačan rezultat postavio je Šarlija desetak minuta prije kraja susreta.

Kadeti trenera Dalibora Gorupića nalaze se na Međunarodnom turniru “Branko Čavlović Čavlek” koji se ovog tjedna igra u Karlovcu i Dugoj Resi. Nakon pobjede u prvom kolu nad Budućnosti rezultatom 4:0, jučer su odigrali 1:1 sa sarajevskim Željezničarom. Strijelac jedinog pogotka za našu momčad bio je Ognjenović.

Juniori II trenera Marija Dodika su u Varaždinu pogocima Rengela i dva puta Šumige uvjerljivo svladali istoimenog domaćina s 3:0.