ŠKOLA NOGOMET Bogati sportski vikend pred nama, pionirima i kadetima u Kunovec stiže Hajduk, juniori u Zaprešiću

13.09.2018.


I dok se seniori Slaven Belupa vrijedno pripremaju za nedjeljnu utakmicu protiv Lokomotive, pred mladim nogometašima našeg kluba je bogati vikend. Najzanimljivje će biti u Kunovcu gdje će pioniri pod vodstvom trenera Želimira Mešnjaka i kadeti pod vodstvom trenera Dalibora Gorupića ugostiti vršnjake splitskog Hajduka. Juniori Ivice Sertića će pak na gostovanje u Zaprešić kod Intera. Sve tri utakmice igrat će se u subotu.

Nedjelja će također biti ispunjena dobrim nogometom. Juniori II i kadeti II u regionalnom derbiju će u Koprivnici ugostiti Varaždin dok će limači II, mlađi pioniri II i stariji pioniri II na gostovanju u Čakovcu odmjeriti snage s vršnjacima Međimurja. Početnici rođeni 2010. i 2011. sudjelovat će u slovenskoj Ljubljani na ‘Maloj Ligi prvaka’.

SUBOTA, 15.09.2018.

Kunovec
Stariji pioniri:  NK Slaven Belupo – HNK Hajduk Split 11:00
Kadeti: NK Slaven Belupo – HNK Hajduk Split 12:30

Zaprešić:
Juniori: NK Inter – NK Slaven Belupo 10:00

NEDJELJA, 16.09.2018.

Varaždin
Kadeti II: NK Varaždin – NK Slaven Belupo 10:00
Juniori II: NK Varaždin – NK Slaven Belupo 11:30

Čakovec
Limači II: NK Međimurje – NK Slaven Belupo 10:00
Mlađi pioniri II: NK Međimurje – NK Slaven Belupo 10:00
Stariji pioniri II: NK Međimurje – NK Slaven Belupo 11:30

Ljubljana
Početnici: ‘Mala liga prvaka’