SJAJAN USPJEH PIONIRA I KADETA NAŠEG KLUBA

11.03.2016.


Pionirska i kadetska momčad Slavena Belupa postigle su sjajan uspjeh, plasiravši se u polufinale Hrvatskog nogometnog kupa za mlađe uzraste.
U četvrtfinalnom susretu ovog natjecanja pioniri našeg kluba pobijedili su odgovarajuću momčad Pomorca u Kostreni 0:2, a strijelci su bili Svržnjak i Jakupek uz koje su se još istaknuli Krištofić i Brković.
Uz pionire Slavena Belupa u polufinale Hrvatskog kupa još su se plasirali Dinamo, Osijek i Lokomotiva.
U četvrtfinalnom susretu kadeta momčad Slavena Belupa je nakon uvjerljive igre svladala, također u gostima vršnjake Varaždina s 0:4. Dvostruki strijelac za naše kadete bio je Mladen, dok su po jedan pogodak postigli Zanjko s 11 metara i R. Ribić.
Najbolji igrač na travnjaku bio je Mihael Mladen uz kojeg su se još istaknuli R. Ribić i Međurečan.
U polufinale kupa za kadetski uzrast još su se uvrstili Dinamo, Hajduk i Šibenik.
Ovo je zaista veliki uspjeh naših mladih nogometaša koji idu u red s najboljim hrvatskim sastavima. Obje ekipe (pioniri i kadeti) su pokazale veliku kvalitetu i vidljivo je da smo na pravom putu u radu s mlađim selekcijama. Naravno, da ima još prostora za napredovanje i to će se sigurno pokazati u nadolazećim prvenstvenim susretima – kazao je Zvonimir Kelek, voditelj Koprivničke škole nogometa.