SILVIO RODIĆ OTIŠAO NA POSUDBU U POLJSKU

24.01.2014.

Prvi i višegodišnji vratar Slavena Belupa, Silvio Rodić, danas je potpisao ugovor s poljskim prvoligašem Zaglebie Lublin s kojim je naš klub 2000. godine igrao u Intertoto kupu.
Riječ je o posudbi Rodića Poljacima na šest mjeseci, točnije do ljeta s mogućnošću otkupa Rodićeva ugovora od koprivničkog prvoligaša.
Rodić je u sedam prvoligaških sezona za farmaceute skupio 149 nastupa, dok je ukupno u svim natjecanjima bio na golu našeg kluba 171 put.
Nakon odlaska Silvija Rodića za “prvu jedinicu” Slavena Belupa u proljetnom natjecanju konkurirat će Tomislav Pelin i novopridošli vratar Dominik Picak, koji je nedavno pristupio našem klubu iz zagrebačke Lokomotive. U konkurenciji će također biti i Antun Marković, koji je jesensko prvenstvo proveo na posudbi u trećeligašu Koprivnici.