Sertić i Glavčić uoči Lokomotive: “Ispred nas je zahtjevna utakmica, ali želimo nastaviti s dobrim igrama i osvajanjem bodova”

29.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u sedmom će kolu Hrvatski Telekom Prve lige gostovati kod Lokomotive u Zagrebu. Utakmica će se igrati sutra s početkom u 20 sati, a najavili su ju trener Ivica Sertić i veznjak Nemanja Glavčić. Obojica su istaknula da je pred Slaven Belupom još jedan težak izazov u kojem će cijela momčad ostaviti sve na terenu kako bi došla do pobjede. Trener Sertić u sutrašnjem susretu neće moći računati na kapetana Mateasa Delića koji ima tri žuta kartona te na Tomislava Božića i Miloša Radivojevića koji su još uvijek ozlijeđeni. Upitan za utakmicu s Lokomotivom je i Vinko Međimorec. Više o susretu Lokomotive i Slaven Belupa i očekivanjima Sertića i Glavčića pogledajte u videoprilogu.