ŠEHIĆ: OSIJEK JE NOVI IZAZOV

21.07.2007.


Nakon uspješnog nastupa u utakmici s Teutom, Slaven Belupo u nedjelju će odigrati i utakmicu 1. kola Prve HNL, na gostovanju kod Osijeka u Gradskom vrtu. U utakmici 1. pretkola Kupa UEFA s predstavnikom Albanije, navijačima se s dva pogotka i odličnom igrom predstavio novi napadač Asim Šehić.

– Postigli smo odličan rezultat protiv Teute, uspjeli smo napraviti veliki preokret nakon što su Albanci rano poveli. Drago mi je što sam postigao dva pogotka, ali najvažnije je da momčad igra dobro i pobjeđuje. Vjerujem da u sljedećim utakmicama možemo biti još bolji, jer smo u četvrtak igrali po velikoj vrućini. U nedjelju nam slijedi gostovanje u Osijeku, to je novi izazov kojem se moramo maksimalno posvetiti. Imamo dobru ekipu i mislim da u ovoj sezoni možemo puno napraviti – izjavio je Asim Šehić.

Slaven Belupo u subotu popodne kreće prema Slavoniji, a utakmicu s Osijekom igrači i stručni stožer dočekat će u Vukovaru. Utakmica je na rasporedu u nedjelju u 20 sati.