SEDAM POGODAKA ŽUPANIJSKOM PRVAKU

15.01.2012.


U sklopu priprema za proljetni prvoligaški nastavak Slaven  Belupo je na Gradskom stadionu (igralište s umjetnom travom) imao prvu prijateljsku provjeru sa županijskim jesenskim prvakom Borcem iz Imbriovca.

Farmaceuti su prema očekivanju bili uvjerljivo bolji i pobijedili 7:0.

Po dva pogotka postigli su juniori našeg kluba Abramović i Maretić, a po jednom strijelci su bili Jakšinić, Mujanović i Glavica.

Izveli smo dva sastava, svaki je odigrao po jedno poluvrijeme i zadovoljan sam pristupom svih igrača. Najvažnije, da smo se dobro istrčali i da nitko nije ozlijeđen. Prvi tjedan priprema ostao je iza nas, nedjelja će biti slobodna, a zatim nastavljamo s redovitim treninzima na koprivničkom stadionu do odlaska u Makarsku 18. siječnja – rekao je nakon utakmice s Borcem trener Slavena Belupa Roy Ferenčina.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Geng, Kokalović, Bubnjić, Maras, Milardović, Brlek, Jakšinić, Kuprešak, Bušić, Jurakić (drugo poluvrijeme: Pelin, Purić, Grgić, Šestak, Pilipović, Brezovec, Gregurina, Poljak, Glavica, Maretić, Ambramović).