SCORIA: ZNALI SMO SAČUVATI MREŽU

19.03.2007.


Slaven Belupo ostvario je u subotu minimalnu pobjedu Nad Cibalijom i na taj način nastavio pozitivnu seriju u proljetnom dijelu sezone.

– Bila je to vrlo teška i zahtjevna utakmica za moju momčad, u psihičkom i tjelesnom smislu. U srijedu smo odigrali utakmicu polufinala Kupa s Rijekom, trebalo je zadržati koncentraciju i upisati važne bodove u susretu sa Cibalijom, koja se bori za opstanak u ligi. Sreća je što smo postigli pogodak iz prvog napada, i što smo kasnije znali sačuvati našu mrežu i osigurati vrijednu pobjedu. Cibalia je u prvom dijelu bila bolji suparnik, u nastavku je utakmica bila podjednaka. Gosti su, realno, zaslužili bod s obzirom na prikazanu igru, ali smo na kraju mi slavili, drago mi je što smo novom pobjedom učvrstili plasman u gornjem dijelu ljestvice – izjavio je trener Slavena Belupa Elvis Scoria.