SCORIA: ŽAO MI JE ŠTO NISMO POSTIGLI POGODAK U ZAGREBU

11.05.2007.


Trener Slavena Belupa Elvis Scoria prokomentirao je prvu utakmicu finala Hrvatskog nogometnog Kupa, u kojoj je Dinamo u srijedu u Zagrebu pobijedio rezultatom 1:0.
– Odigrali smo vrlo dobru utakmicu, Dinamo nije uspio stvoriti neke izglednije prigode u prvom dijelu, osim onog udarca Eduarda glavom. U drugom poluvremenu smo se previše povukli, a Dinamo je vrlo opasan kad dođe pred suparnički šesnaesterac. Pogodak smo primili iz jedanaesterca, kojem je prethodila situacija u kojoj je suparnik po prvi puta došao na našu nepostavljenu obranu. Dinamo je zasluženo pobijedio, a ne bi bilo nezasluženo ni da je utakmica završila neriješenim rezultatom. Žao mi je što nismo uspjeli postići pogodak, jer će nam u uzvratu nakon ovog poraza biti znatno teže, ali još imamo izglede. Što se tiče suđenja, ostajem kod svojih stavova koje sam izrekao neposredno nakon utakmice – izjavio je Elvis Scoria.
Slaven Belupo u subotu u Koprivnici igra prvenstvenu utakmicu 32. kola s Osijekom. Susret započinje u 17 sati na Gradskom stadionu u Koprivnici, a sudit će Vlado Svilokos iz Siska. Očekuje se da će naša momčad nastupiti u najjačem sastavu.