SCORIA: VARTEKS JE BLAGI FAVORIT

15.02.2007.


Slaven Belupo u subotu gostuje u Varaždinu, utakmicom 19. kola s domaćim Varteksom nastavlja se prvenstvo u Prvoj Hrvatskoj nogometnoj ligi.

– Varteks je dobra i iskusna ekipa s nekoliko starijih igrača i oni su blagi favoriti u našoj subotnjoj utakmici. Svako ima svoje želje u toj utakmici, a mi vjerujemo da proljetni dio natjecanja možemo otvoriti pozitivnim rezultatom u Varaždinu. Dario Zahora oporavio se od viroze i konkurirat će za momčad u utakmici s Varteksom, ali još ne mogu reći u kojem ćemo sastavu nastupiti u subotu – izjavio je trener Slavena Belupa Elvis Scoria na redovnoj konferenciji za novinare.

Od gripe se oporavio i Elvis Kokalović, koji se priključio treninzima prve momčadi, a izvan konkurencije za nastup protiv Varteksa je napadač Krunoslav Prpić, koji je ozlijedio mišić aduktora te će izbivati s treninga u narednih desetak dana.

Utakmica Varteksa i Slavena Belupa započet će u subotu na stadionu Varteksa u Varaždinu u 15 sati, a sudac je Igor Križarić iz Čakovca. U 19. kolu Prve HNL u subotu se još sastaju: Hajduk – Osijek, Kamen Ingrad – Pula, Zagreb – Šibenik, Cibalia – Međimurje i od 20,15 sati u TV-prijenosu Rijeka – Dinamo.