SCORIA UOČI POLUFINALA KUPA: RIJEKA JE FAVORIT

12.03.2007.


Pobjedom nad Kamen Ingradom, Slaven Belupo je ostvario plasman na 5. mjesto nakon 22 kola te će u sljedećem kolu ugostiti vinkovačku Cibaliju.

– Iako smo znali da smo kvalitetnija momčad o gostiju iz Velike, postojao je pritisak zbog imperativa osvajanja bodova i osiguravanja plasmana među prvih šest klubova zbog povoljnijeg rasporeda u trećem dijelu natjecanja. Igrali smo tečno i lako stvarali prilike, ali realizacija i dalje ostaje problem. U posljednjih 15 minuta pala je koncentacija i tim dijelom igre nisam zadovoljan. Slijedi nam prva polufinalna utakmica Kupa s Rijekom, koja je favorit. No, igraju se dvije utakmice, mi ćemo tražiti svoju šansu. Smatram da je dobro što će se prva utakmica igrati na Kantridi – izjavio je trener Slavena Belupa Elvis Scoria.