SCORIA: U ZADRU MORAMO IGRATI HRABRO I ODGOVORNO

14.03.2014.


Slaven Belupo je danas ujutro otputovao na prvoligaški ogled 26. prvenstvenog kola u Zadar s kojim igra u subotu (15 sati).
U našem klubu su itekako svjesni kakva ih utakmica čeka sa Zadranima, koji su u prošlom kolu u gostima svladali četvrtoplasiranu Lokomotivu i povećali svoj bodovni učinak.
– Bit će to jako zahtjevno gostovanje, jer su naši domaćini u vrlo dobroj formi. Naš je cilj igrati na rezultat, hrabro i odgovorno, što nam je prioritet u ovom trenutku, da ne kažem do kraja prvenstva. Igru koju smo prikazali s Dinamom u kupu vratila nam je samopouzdanje i bio je vidljiv pomak na bolje – kazao je trener Slavena Belupa Elvis Scoria prije odlaska u Zadar.
U sutrašnjoj utakmici Scoria neće moći računati na napadača Enesa Novinića koji ima tri javne opomene i Juricu Pranjića, koji je s Dinamom u srijedu dobio crveni karton. Susret u Zadru vodit će osječki sudac Vučemilović-Šimunović.