SCORIA: U PULU PO POZITIVAN REZULTAT

16.05.2007.


Trener Slavena Belupa Elvis Scoria prokomentirao je poraz naše momčadi u susretu s Osijekom.
– Nakon prve utakmice finala Kupa bilo je premalo vremena za oporavak igrača, a uz to je ekipa očito zadovoljna postignutim rezultatima u Kupu i prvenstvu, pa je bilo teško uz prisutni umor pronaći dodatnu motivaciju za utakmicu s Osijekom. Osjetio se psihološki i tjelesni umor, ekipa je dala maksimum u prijašnjim utakmicama. U posljednjem prvenstvenom kolu u Puli ove subote želimo ostvariti pozitivan rezultat, jer možemo osvojiti četvrto mjesto, a to bi bio najbolji plasman Slavena Belupa u Prvoj HNL. Dobar rezultat dobro bi nam došao uoči uzvratne utakmice finala Kupa – izjavio je Elvis Scoria.
Utakmica 33. kola Prve HNL između Pule i Slavena Belupa igra se u subotu, 19. svibnja s početkom u 17 sati na stadionu Uljanik-Veruda u Puli.