SCORIA: U OSIJEKU NA POBJEDU

01.03.2007.


Trener Slavena Belupa Elvis Scoria najavio je kako će njegova momčad na subotnjem gostovanju u Osijeku zaigrati otvoreno, na pobjedu.

– Osijek igra otvoreno, podigli su samopouzdanje nakon pobjede nad Varteksom, a i mi ćemo igrati na pobjedu. Gradski vrt mi je jedno od dražh gostovanja, osječka publika razumije nogomet. Očekujem da ćemo u Osijeku odigrati dobru utakmicu i nastaviti niz uspješnih rezultata – izjavio je Elvis Scoria na redovitoj konferenciji za novinare. Dodao je kako će protiv Osijeka istrčati većina igrača koji su nastupili i u prošlom kolu, kad je naša momčad pobijedila Cibaliju pred koprivničkom publikom.

U konkurenciju za sastav vraća se kapetan momčadi Miljenko Mumlek nakon odrađene kazne zbog tri žuta kartona, a zbog ozljeda su izvan konkurencije Krunoslav Prpić i Elvis Kokalović.

Utakmica Osijeka i Slavena Belupa na rasporedu je ove subote s početkom u 17 sati na stadionu Gradski vrt u Osijeku, a sudit će Alen Gerek iz Zaboka.