SCORIA: SPREMNI SMO ZA POBJEDU

23.02.2007.


Slaven Belupo će u subotu s početkom u 15 sati na Gradskom stadionu u Koprivnici odigrati utakmicu 20. kola Prve HNL sa Cibalijom. Trener Elvis Scoria za tu utakmicu neće moći računati na kapetana Miljenka Mumleka zbog trećeg žutog kartona, a izvan stroja su ozlijeđeni Dalibor Božac i Krunoslav Prpić. Željko Sopić i Srebrenko Posavec imali su manjih problema s ozljedama, ali će biti u konkurenciji za subotnju utakmicu.

– Pred nama je jedna od najvažnijih proljetnih utakmica, igrači su motivirani i spremni odigrati dobru utakmicu i ostvariti pobjedu. Nadam se da će nas podržati i naši navijači, kojima ćemo u prvom proljetnom nastupu nastojati pokazati dobar nogomet. Bodovi su nam vrlo značajni, ali znamo da ćemo ih teško osvojiti jer je Cibalia u nezavidnoj situaciji borbe za opstanak – izjavio je trener Elvis Scoria.

Utakmicu Slavena Belupa i Cibalije sudit će Ivan Bebek iz Rijeke.