SCORIA NAKON KANTRIDE: RIJEKA JE I DALJE FAVORIT

16.03.2007.


Prva utakmica polufinala Hrvatskog nogometnog Kupa između Rijeke i Slavena Belupa završila je bez pogodaka. Na Kantridi je za našu momčad navijalo oko 200 navijača koji su organizirano autobusima stigli iz Koprivnice. Naši su igrači uglavnom bili zadovoljni ostvarenim rezultatom, a slično je razmišljao i trener Elvis Scoria.

– U prvom poluvremenu bili smo solidni, iako smo imali određene probleme. U nastavku smo bili čak i opasniji od Rijeke, odigrali smo vrlo dobro i domaćina limitirali na jednu šansu. Željeli smo postići i pogodak, žao nam je što u tome nismo uspjeli. Smatramo da je Rijeka i dalje favorit, ali mi ćemo u uzvratu ići na pobjedu kako bismo ostvarili povijesni uspjeh kluba plasmanom u finale – izjavio je Elvis Scoria.