SCORIA: DO SAD NAJBOLJA UTAKMICA ZA GLEDATELJE

23.04.2007.


Nakon pobjede nad Zagrebom, trener Slavena Belupa Elvis Scoria je rekao:

– Utakmica je bila najbolja za gledatelje otkako sam ja u Koprivnici. Igrali smo jako dobro, ali i Zagreb je težio igri, zato je publika vidjela čak šest golova i dobre poteze s obje strane. Jako smo zadovoljni, jer smo pobijedili kvalitetnu ekipu Zagreba, koja je ispred nas na prvenstvenoj ljestvici. Nakon vodstva od 3:0, mogli smo postići još jedna pogodak i zaključiti pitanje pobjednika, no Zagreb se uspio vratiti na 3:2. Mi smo željeli postići i četvrti pogodak, i u tome smo na kraju i uspjeli. Borit ćemo se do kraja za četvrto mjesto, no najvažnije nam je finale Kupa – izjavio je trener Slavena Belupa Elvis Scoria.

Nakon nove pobjede, igrači su dobili dva slobodna dana, a od utorak započinju pripreme za prvenstveno gostovanje kod Hajduka u Splitu.