Savršen vikend za mlade Slavenaše, pioniri i kadeti bolji od Intera

18.04.2021.


Nakon što su jučer juniori svladali Osijek, danas su se odličnim rezultatima priključili i pioniri i kadeti Slaven Belupa. Na koprivničkom su Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš u sklopu 20. kola Prve HNL svladali vršnjake Intera iz Zaprešića.

Pioniri trenera Slavka Mešnjaka slavili su rezultatom 2:0. Slaven Belupo u vodstvo je doveo Bošnjak u 16. minuti, a ‘točku na i’ postavio je Lazar u 68. minuti. Zasluženom pobjedom pioniri su došli do svog 30. boda te su trenutno Šestoplasirana momčad prvenstva s dva boda manje od četvrte Lokomotive.

Kadeti su pak pod vodstvom trenera Vedrana Purića slavili s 2:1. U borbenoj utakmici našu je momčad u vodstvo doveo Krstanović u 67. minuti susreta, a trinaest minuta kasnije Petričić je zabio za 2:0. Do kraja utakmice gosti su postigli počasni pogodak i tako postavili konačan rezultat. Baš kao i pioniri, i kadeti su trenutno šestoplasirana momčad prvenstva s 27 osvojenih bodova.

Bravo, bravo, bravo!