SAVRŠEN VIKEND ZA MLADE SLAVENAŠE Juniori s 0:4 bolji od H. Dragovoljca, pioniri i kadeti do važnih pobjeda protiv Šibenika

07.04.2019.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, juniori, kadeti i pioniri, upisali su važne prvenstvene pobjede ovog vikenda. Juniori su na gostovanju kod Hrvatskog Dragovoljca u Zagrebu bili uvjerljivi i slavili s čak 0:4, iako je nakon prvih 45 minuta rezultat bio 0:0. U nastavku susreta momčad trenera Vedrana Medenjaka u potpunosti je izdominirala protivnika i golovima Brkovića, Vuića, Sinjakovića i Liklina upisala nova tri boda. Da su mladi Slavenaši u vrhunskoj formi govori podatak da im je ovo peta pobjeda u šest odigranih susreta ovog proljeća. Nakon 20. odigranih kola trenutno su sedmoplasirana momčad prvenstva s 26 osvojenih bodova.

Kadeti i pioniri također su upisali pobjede. Danas su na koprivničkom Gradskom stadionu svladali vršnjake Šibenika, u obje utakmice rezultat je bio 1:0. Pioniri trenera Želimira Mešnjaka slavili su golom Ivančića u 35. minuti, dok je za momčad trenera Dalibora Gorupića strijelac bio Vuić u trećoj minuti. Pioniri su trenutno deveti s 22 boda,  a kadeti 12. s 23. Bravo za naše mlade nogometaše!