Savršen start pionira u sezonu

22.08.2023.


Pioniri Slaven Belupa na najbolji su mogući način otvorili novu sezonu. U prvom su prvenstvenom kolu u Koprivnici svladali Solin rezultatom 1:0, a pogodak odluke postigao je Pavičić u 69. minuti utakmice.

Kadeti su pak u zanimljivom susretu remizirali rezultatom 2:2. Naša je momčad povela preko Krapeca u 39. minuti. Solinjani su uspjeli preokrenuti u nastavku susreta, a onda je u Tomić u 87. postavio konačan rezultat.

U idućem kolu naši pioniri i kadeti gostuju kod Rijeke.

Sastav pionira: Vdović, Danković, Blaguški, Granatir, Kutleša, Zrinski, Kolar, Matulin, Bugarin, Pavičić, Lukić. Klupa: Trupković, Kuhanec, Solina, Premec, Bosek, Kučina, Špoljarić. Trener: Vedran Purić.

Sastav kadeta: Podhraški, Habijanec, Vrančić, Ivanda, Bukal, Krapec, Sokač, Aščić, Marić, Gale, Brundić. Klupa: Pomahač, Sremec, Šargač, Toth, Glavica, Sović, Tomić. Trener: Luka Prvčić.