Sandro Bloudek više nije pomoćni trener Slaven Belupa

01.07.2021.


Sandro Bloudek napustio je pripreme Slaven Belupa u Gospiću te više neće biti pomoćni trener Deana Klafurića. Bloudek je pronašao novi angažman koji mu je veliki korak naprijed u karijeri.

– Nakon prihvaćanja ponude sa Cipra i odlaska u novo sportsko i životno iskustvo, osjećam ponos i tugu. Ponos, jer sam skoro dvije godine bio dio jedne velike i uspješne sportske obitelji NK Slaven Belupo gdje sam se izgradio kao osoba i kao trener uz pomoć divnih ljudi iz kluba i kvalitetnih igrača od kojih sam mnogo naučio. U isto vrijeme osjećam tugu jer ostavljam iza sebe svoju drugu “obitelj” s kojom sam prošao mnogo u ove dvije sezone. Želim naglasiti da iz Koprivnice nosim najljepše uspomene i još jednom se zahvaljujem svima koji su mi omogućili predivan boravak i rad u Koprivnici. Uz zadnju misao, u našem poslu nema zbogom, nego samo doviđenja – rekao je Bloudek.

Sandru hvala na stručnom i predanom radu u posljednjih nešto manje od dvije godine te mu želimo sve najbolje u nastavku karijere.