SA SPLITOM NEĆE BITI LAKO ALI BODOVI OSTAJU U KOPRIVNICI – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

04.08.2016.


Utakmicom Slaven Belupo – Split koja se igra u petak s početkom u 20 sati na koprivničkom stadionu otvara se 4. prvoligaško kolo.
Naša momčad sjajno je startala u novu sezonu osvojivši sedam bodova u prve tri utakmice i na prvenstvenoj ljestvici trenutačno je druga, te optimistički dočekuje Splićane koji su u prva tri kola osvojili samo bod, bez postignutog pogotka.
Zadovoljan sam prvenstvenim startom koji nas obvezuje da nastavimo u tom stilu i pred našim navijačima postignemo novu pobjedu. Imam nekih dvojbi oko početnog sastava zbog lakših ozljeda, ali to ću riješiti nakon posljednjeg treninga – istaknuo je na konferenciji za novinare trener našeg kluba Željko Kopić, te dodao:
Split je bez obzira na trenutačni plasman dobar sastav i zbog toga moramo biti jako oprezni, jer je njegova utakmica s Hajdukom unatoč porazu pokazala da ima kvalitetu. Još jednom podvlačim da će to biti zahtjevan susret u kojem moramo biti jako koncentrirani i oprezni ako želimo sva tri boda – zaključio je Željko Kopić, dok je napadač Muzafer Ejupi naglasio:
U prva tri kola smo se pokazali u jako dobrom svjetlu i uvjeren sam da će tako biti i sa Splitom. Jasno nam je, da za ostvarenje pobjede moramo igrati najbolje što možemo, jer su Splićani u gostima kod Lokomotive osvojili bod i pokazali da mogu biti opasni gosti. Spremni smo za sutrašnji ogled i nadam se da ćemo još jednom obradovati naše navijače – rekao je između ostalog Muzafer Ejupi.
Utakmicu će voditi sudac Fran Jović, a njegovi pomoćnici bit će Igor Krmar i Krunoslav Ambrinac (svi iz Zagreba). Četvrti je Marko Cestarić (Sisak), a delegat Marko Ilijašev (Beli Manastir).