S VINKOVČANIMA SMO SVE ODLUČILI U DRUGOM POLUVREMENU – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

24.07.2016.


Utakmica Slaven Belupo – Cibalia bila je zaista dramatična. Nakon što su naši igrači poveli 1:0 gosti su izjednačili i nakon nekoliko minuta došli u vodstvo 1:2.
No, u drugom dijelu susreta naši igrači su se potpuno razigrali, izjednačili rezultat i pri kraju postigli pobjedonosni pogodak s kojim su osvojili sva tri boda.
Odlično smo otvorili utakmicu postignutim golom, imali još nekoliko prigoda i odjednom stali. Gosti su to iskoristili i poveli 1:2. U drugom poluvremenu krenuli smo snažno i s dva nova igračka osvježenja (Barić, Jovičić) potpuno dominirali travnjakom. Naša je pobjeda potpuno zaslužen i najvažnije da smo upisali tri nova boda. U dvije utakmice za redom pred našim navijačima ostvarili smo stopostotni učinak i opravdali očekivanja. Sada mirnije ulazimo u nastavak prvoligaške utrke – istaknuo je na pressici nakon utakmice trener Slavena Belupa Željko Kopić i dodao:
Ove dvije pobjede nam mnogo znače ali nas ne smiju zavarati. U našoj igri bilo je jako dobrih stvari, ali i nekih koje moramo ispraviti. U sljedećem kolu s Dinamom idemo odigrati jednu dobru utakmicu i nadam se da ćemo se predstaviti u pravom izdanju. Očekujem pozitivan rezultat u Maksimiru – zaključio je Željko Kopić.