S VINKOVČANIMA SE OČEKUJE ČETVRTA POBJEDA ZA REDOM

15.12.2016.


U našem klubu sve je spremno za posljednju jesensku utakmicu s Cibaliom na Gradskom stadionu.
Nema dvojbe, da svi u klubu kao i njegovi vjerni navijači očekuju četvrtu pobjedu za redom i da će Vinkovčani “pasti”, kao što su redom “padali” Lokomotiva, Hajduk i Inter.
Na koprivničkom stadionu u nedjelju od 15 sati također se očekuje i veća posjeta gledatelja koji će nogometaše Slavena Belupa, vjerujemo zadovoljni igrom i rezultatom ispratiti na zasluženi zimski odmor.
Kako se očekuje trener Željko Kopić izvesti će najvjerojatnije momčad koja je u prošlom kolu svladala Inter Zaprešić i koja je na posljednjim pobjedničkim nastupima prikazala vrlo dobru igru, čak odličnu, te čvrsto zasjela na peto mjesto prvoligaške ljestvice s pet bodova više od svojih najbližih pratitelja.
Nedjeljnu utakmicu na Gradskom stadionu vodit će Dario Kulušić iz Šibenika, dok će njegovi pomoćnici biti Goran Perica također iz Šibenika i Riječanin Robi Kezele. Četvrti je Marin Vidulin iz Kanfanara, a delegat Stjepan Žugaj iz Velike Gorice.