S RIJEKOM SMO IGRALI SRAMOTNO – KAZAO JE TOMISLAV IVKOVIĆ

09.04.2018.


Nakon izgubljene utakmice s Rijekom trener Slavena Belupa Tomislav Ivković bio je vidno nezadovoljan, posebno igrom u prvom dijelu susreta u kojem naša momčad nije bila na očekivanoj razini.

Prvo poluvrijeme bila je prava uspavanka koju nisam očekivao. Naravno da nisam zadovoljan onim što smo pokazali u prvih 45 minuta i dozvolili Riječanima da bez posebnih problema postignu dva pogotka. Sramotno je bilo kako smo izgledali u prvom dijelu utakmice, dok smo u drugom pokazali znatno više – kazao je Tomislav Ivković i nastavio:

Gostima čestitam na pobjedi, a meni ne preostaje drugo nego da razgovaram s ljudima koji vode klub i vidimo gdje je problem – rekao je između ostalog razočarani trener našeg kluba, dok je strateg Riječana Matjaž Kek naglasio:

Zasluženo smo došli do pobjede, nakon dvije taške utakmice s Hajdukom i Dinamom. U drugom poluvremenu domaćini su priprijetili, ali sve smo riješili svojim trećim pogotkom – zaključio je Kek.