S RIJEČANIMA OČEKUJEMO POZITIVAN REZULTAT – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

01.04.2016.


Nakon dvotjedne stanke nastavlja se prvoligaško nogometno prvenstvo u kojem Slaven Belupo u subotu dočekuje drugoplasiranu Rijeku, uz Dinamo najvećeg kandidata za naslov prvaka, s kojom će 5. travnja (utorak) također u Koprivnici igrati uzvratnu utakmicu polufinala Kupa.
Maksimalno smo se pripremali za Riječane, mislim da smo prvenstvenu stanku iskoristili na najbolji način i da smo spremni za ta dva ogleda – ističe trener naše momčadi Željko Kopić i nastavlja:
Za mene je uvijek najvažnija prva utakmica, dakle prvenstvena, a onda ću razmišljati o Kupu. Naravno da s Riječanima koji imaju zaista kvalitetnu ekipu priželjkujemo pozitivan rezultat i mislim da to možemo ostvariti. Neće biti lako jer su do sada izgubili samo jednu prvenstvenu utakmicu s Dinamom u Maksimiru, ali mi ove sezone s njima u prvoligaškim ogledima još nismo pobijeđeni, jer su sve završile neodlučenim rezultatom. Učinit ćemo sve da nakon subotnjeg susreta tako i ostane – kazao je trener našeg kluba, dok je tehnički direktor Robert Kerovec dodao:
Pozivamo gledatelje i naše navijače da u što većem broju dođu na obje utakmice s Riječanima, njihova podrška i te kako nam je potrebna i uvjereni smo da će vidjeti kvalitetan nogomet – završio je Robert Kerovec.
Utakmica Slaven Belupo – Rijeka igra se na Gradskom stadionu s početkom u 19 sati, a vodit će je Fran Jović. Njegovi pomoćnici bit će Ivica Modrić i Igor Krmar, dok je četvrti sudac Igor Pajač (svi iz Zagreba). Delegat: Davor Ivić (Sisak).