S OPTIMIZMOM U RIJEKU

13.03.2007.


Slaven Belupo će u srijedu s početkom u 17 sati gostovati kod Rijeke na Kantridi u prvoj utakmici polufinala Hrvatskog nogometnog Kupa. Naša momčad u utorak putuje prema Kvarneru, bit će smještena u Lovranu, a u utorak poslije podne trenirat će u Opatiji.

– Kroz pripreme i prve prvenstvene utakmice napravili smo dobre preduvjete za polufinale Kupa i spremni putujemo na Kantridu. Rijeka zna kako se osvaja trofej, ove sezone imali su visoke ambicije, i sezonu mogu spasiti samo osvajanjem Kupa. No, za nas ne može biti veće motivacije od povijesnog uspjeha kluba kojeg možemo ostvariti prolaskom u finale. U sastavu neće biti većih promjena, one su moguće tek u subotu, kad u prvenstvu igramo sa Cibalijom. Moguće je da s nama otputuje i vratar Jane Nikoloski, ali branit će Robert Lisjak – izjavio je trener Slavena Belupa Elvis Scoria.