S novim dresovima u novu sezonu

18.07.2023.


Nogometni klub Slaven Belupo i naš tehnički sponzor JAKO s ponosom predstavljaju tri nova dresa u kojima će naši nogometaši igrati u sezoni 2023/2024.

Predstavili su Slavenaši novi dizajn domaćeg i gostujućeg te novi dizajn i novu boju trećeg dresa. Kao i uvijek,  domaći dres bit će plave boje, gostujući bijele, a crnu boju trećeg zamijenit će žuta.

– Dresovi su odlični. Prije svega lijepi, ali i, što je najvažnije, kvalitetni. Sviđa mi se ideja s pikselima. Vjerujem da će nam donijeti sreću i da ćemo u njima ostvariti odlične rezultate. Meni je osobno najljepši plavi, ipak je plava naša boja, ali i preostala dva su lijepa. Na žuti ćemo se morati naviknuti jer još nikad nismo igrali u toj boji, ali mislim da će biti pun pogodak. Jedva čekam da krene prvenstvo i da istrčimo u novim dresovima – rekao je Filip Hlevnjak.