S DVA IGRAČA VIŠE NAŠA MOMČAD NIJE USPJELA SVLADATI RUDEŠA

27.08.2017.


Slaven Belupo je u 7. prvenstvenom kolu propustio veliku priliku u susretu s posljednjeplasiranim Rudešom odigravši neodlučeno 2:2, iako je sve do posljednje minute sudačkog produžetka vodio 2:1 te od 63. minute imao dva igrača više.

U prvom poluvremenu igrali smo slabo i dozvolili da Rudeš dođe u vodstvo. U drugom dijelu smo preokrenuli rezultat ali uz dva igrača viška nismo ga uspjeli zadržati. Mislim da smo mentalno bili nestabilni, previše griješili, napravili nekoliko nepotrebnih prekršaja i na kraju dozvolili gostima da izjednače – rekao je razočarani trener naše momčadi Željko Kopić i nastavio:

Svu odgovornost oko igre i rezultata preuzimam na sebe i učinit ću sve da igrače što prije dovedem u stanje veće odgovornosti. Očito da neke stvari moramo istjerati na čistac i pokazati da smo bolja momčad nego što smo to bili s Rudešom – zaključio je Željko Kopić.