RUDAR – SLAVEN BELUPO 0:5

23.01.2007.


Slaven Belupo je u prijateljskoj utakmici odigranoj u ponedjeljak navečer na igralištu Zelene lagune u Poreču sa 5:0 pobijedio trećeligašku momčad Rudara iz Labina. Pogotke za našu momčad postigli se Marijo Dodik, Miljenko Mumlek iz jedanaesterca nakon prekršaja na Dariju Zahori, potom Zahora, Srebrenko Posavec i Stjepan Poljak. U utorak je suparnik Slavena Belupa momčad trećeligaša Žminja, a utakmica će se odigrati također u Zelenoj laguni, s početkom u 16 sati.

RUDAR: Batelić, Šarin, Kalanj, Munjac, V. Kovačević, Fable, Barišić, Miletić, Bagavac, Z. Kovačević, Fejzić (još su igrali: Paliska, Hod?ić, Biočić, Okić, Kršulja, Jajčević). Trener: Valdi Šemberac.

SLAVEN BELUPO: Lisjak – Poldrugač, Radiček, Kristić – Jambrušić, Šomoci, Kelemen, Mumlek, Elez – Dodik, Zahora (od 70. min: Remenar – Kokalović, Radeljić, Bodrušić – Bošnjak, Posavec, Sopić, Poljak, Delić – Prpić, Vručina). Trener: Elvis Scoria.

STRIJELCI: 0:1 Dodik (3), 0:2 Mumlek (8-11 m), 0:3 Zahora (65), 0:4 Posavec (70), 0:5 Poljak (79).