ROBERT MARKULIN NOVI JE PREDSJEDNIK UDRUGE PRVOLIGAŠA

17.06.2009.


Direktor Slavena Belupa Robert Markulin izabran je za novog predsjednika Udruge hrvatskih nogometnih prvoligaš na njenoj izbornoj Skupštini, koja je danas održana u zagrebačkom hotelu Westin.
Markulin je dobio devet od 16 glasova dok je za njegovog protukandidata, predsjednika NK Zagreb Dražena Medića glasovalo sedam predstavnika prvoligaških klubova.
Izbor Roberta Markulina za predsjednika Udruge, čiji je prvi čovjek do sada bio Igor Štimac veliko je priznanje njemu osobno i Slavenu Belupu u kojem već deset godina obavlja ovu vrlo odgovornu dužnost.
U tom razdoblju postignuti su i najveći uspjesi koprivničkog prvoligaša u njegovoj povijesti, koji je pet puta sudjelovao u Intertoto kupu i tri puta se uvrstio u Kup Uefe, odnosno ovogodišnju Europsku ligu.