Robert Marijanović pozvan u U-18 reprezentaciju Hrvatske

05.11.2019.


Talentirani veznjak Slaven Belupa Robert Marijanović, junior našeg kluba, dobio je poziv u U-18 reprezentaciju Hrvatske. Marijanović će sudjelovati u trening kampu u sklopu kojeg će mladi reprezentativci odigrati dvije prijateljske utakmice. Prvu će igrati 12. studenog protiv Naftaša iz Ivanić Grada, dok će drugu igrati dva dana kasnije, a protivnik će biti Moslavina.

– Iznimno sam sretan zbog poziva u reprezentaciju. San svakog nogometaša je obući ‘kockasti dres’, a ovo ne bi bilo moguće bez svakodnevnog odricanja i vrhunskog rada u Slaven Belupu. Hvala mom treneru Daliboru Gorupiću koji mi pruža priliku da napredujem kroz treninge i utakmice. Bit će mi ovo veliki motiv da nastavim raditi kao i do sada i da s klubom ostvarujem što bolje rezultate, a svaki idući poziv bit će dodatna nagrada – rekao je veznjak.

Čestitamo Roberte! Bravo!